Kontakt

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace
Pod Zvonek 1835
737 01 Český Těšín

tel. : 558 741 950
e-mail : info@podzvonek.cz

datová schránka: ID msexkkh

 

Aktuality

Taneční představení

Finidr

Plazi, jak je neznáte

Čtenářské dílny s rodiči v 1. A

Zdravý životní styl - džudo

Sportovní všestrannost

Putování za chlebem

Drakiáda

Ovocný den ve 2. A

Výsledky mezinárodní výtvarné soutěže EKOPLAKÁT 2017 pořádané firmou TRIANON v Českém Těšíně

Vítězný Den stromů

Den stromů 2017

Odšťavňování v 1. B

Právní vědomí

Den duchů

Hasičské muzeum Český Těšín

Deváťáci čtou prvňáčkům

Žáci 1. A v knihovně

Po stopách předků

Jak prvňáčci s deváťáky oslavili Den stromů

Pohled do zrcadla

Čas proměn

Škola v přírodě 4. den

Škola v přírodě 3. den

Škola v přírodě 2. den

Škola v přírodě 1. den

Výlet sedmých ročníků do ZOO Ostrava

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek

Prosluněná Gírová

Vědomostně sportovní den

To je zákon, kámo

Na vlastní kůži

Organizace školního roku 2017/2018

Den bezpečnosti

Anita vítězí v celostátním kole!

Čokoládová tretra

Učíme se učit – projekt 9. ročníků

Projektové dny ke hře Finanční svoboda

Poznávání přírodních krás Beskyd

Pěchotní srub Bohumín

Zpátky v čase

Školní olympiáda

Anita postupuje do celostátního kola!

Setkání se spisovatelkou Klárou Smolíkovou

Děti dětem četly pohádky v 1. A a v 2. A

Čtenářská soutěž druhých ročníků

Filipka 8. ročník

Škola v přírodě 2. den

Atletický trojboj – městská soutěž

Výlet do Prahy

Atletický trojboj

Škola v přírodě 1. den

Filipka, 6. ročník

Sportovní dny V4 v Českém Těšíně

Osvětim a Krakov

Turistický kurz – 3. den – Horská chata Kamenitý

Turistický kurz – 2. den – Zážitky z Turisťáku

Turistický kurz – 1. den – Ubytování v hotelu a poznávání okolí

Voda je vzácný poklad

Den s IZS

Nejkrásnější pohádka

Jak je to s uhynulými elektrospotřebiči?

Čistírna odpadních vod ČOV Třinec

Zámek Fryštát

My name is KARAMEL a bydlím v Londýně

Mc Donald´s cup

Beseda – Návykové látky

Vybíjená dívek na 1. stupni

Sálová kopaná na 1. stupni

Gymnazion 2. kolo 8. - 9. třídy

Gymnazion 2. kolo 6. - 7. třídy

Soutěž Finanční gramotnost

Den Země

Planetárium Ostrava

Městská soutěž ve vybíjené dívek 4. – 5. tříd

Velikonoce pro seniory

Na návštěvě za zvířátky

Děti online

Regionální kolo soutěže Zpěváček 2017

Mezinárodní řemeslné hry

MLOK 2017

Archeopark Chotěbuz s družinou

Beseda s myslivcem – třída 2. B

Sbírka pro psí útulek

Městské kolo recitační soutěže

Souboj čtenářů 2017

Sférické kino

Zpěváček 2017 – městské kolo

Lyžařský kurz – Velké Karlovice

Zdobení dortu – 6. ročník

Enjoy Your English

Soutěž ve finanční gramotnosti

Recitátoři 1. stupně ve školním kole

KUFR – soutěž SOS TŽ Třinec

Vyhodnocení školního kola biologické olympiády

Školní kolo biologické olympiády

Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

Školní soutěž ve vybíjené pátých tříd

Recyklohraní dětí z mateřské školy se sedmáky

Valentýn

Akce v rámci prevence s názvem ŠIKANA

Německá olympiáda

Program primární prevence

Třinec a Doktor Bolíto

Okresní kolo olympiády z českého jazyka

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Městské kolo v přehazované dívek

Naše Krabice od bot v Těšínských minutách

Beseda Animovaný film

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

LiStOVáNí podruhé v naší škole

Olympiáda v ruském jazyce

Školní kolo olympiády v českém jazyce

PenPal Club

Živý Betlém v Třinci

Hry podnikavosti

Výstava betlémů

Ovocný den ve 2. A

Vánoční čas

Mikuláš pro předškoláčky

Krabice od bot

Bramborový den 3. A

Sušení jablek ve 4. B

Finanční gramotnost ve škole

Radost dětem

Vánoční tvoření - 1. C

Ovocný den 2. B

A New Image

Vánoční tvoření v těšínském muzeu

Sportovní klání 1. stupně

Bruslení žáků druhého stupně

Den díkuvzdání 3. B a 4. A

Předvánoční Vídeň

Jablíčkový den v 1. A

Lapen v síti

Doba císaře Karla

Předškoláci v 1. třídách

Výsadba stromů

Organizace školního roku 2016/2017

Plavání - POHÁR STAROSTY

Těšínsko

Jablíčkový den v 1.A

Svět techniky očima žáků 5. C

Exkurze v laboratořích katedry chemie Ostravské univerzity v Ostravě

Knihovna a nuda

Družina navštívila novou budovu Střepu

Tematický den OVOCE v 2.B

Třeťáci čtou prvňákům

Tematický den OBILNINY ve 4.A a 4.B

Odšťavňování ovoce ve 3.C

Teplákový den

Pen Pal Club

Halloweenské odpoledne

Hrátky s přírodou

Plavecké závody

Hrátky s přírodou 1.C a 9. A

Cimbálová skupina Réva

Bezpečná cesta

Školní družina dobyla hrad

Sušíme a odšťavujeme

Tematický den Brambory v 3. C

Škola v přírodě 9. a 10. den

Návštěva Finidru

Škola v přírodě - 7. a 8. den

Hasik v 2. B

Městské kolo ve stolním tenise

Hasík v 2. A

Ekoolympiáda

Škola v přírodě 5. a 6. den

Škola v přírodě - 3. a 4. den

Vycházka do lesa 3. A

Škola v přírodě - 1. a 2. den

Hasík v 2. B

Vědomostně sportovní den

Zdravé mlsání - Robert má narozeniny

Exkurze do ZOO Ostrava

Zámek Frýdek

Naše první beseda v knihovně

Přehazovaná v Ropici

Rozzářená Gírová

Rekonstrukce v MŠ v Dolním Žukově

Těšínský krmáš

Učíme se písmena a počítáme s LEGEM

Farma Žukov - 1.C

Adaptační kurz

Už jsme školáci!

V zdravém těle zdravý duch

Exkurze do Dolní oblasti Vítkovic

Práce žáků 9.B

Gymnazion 2014

Závěrečný koncert sborů

Nejlepší žáci oceněni starostou města

Loučení se žáky 9.ročníku

Exkurze do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně

Olympiáda čtyř zemí ve slovenské Rožňavě

Naše velké anglické „mini-projekty“

Školní olympiáda - 2. stupeň

Městské kolo v atletice - 2. stupeň

Škola v přírodě

Maratón čtení prvňáčků

Návštěva rožnovského skanzenu

Městské kolo v trojboji

Učíme se učit

Turistický výšlap do Beskyd

Sportovně turistický kurz : Horní Lomná 2014

Ekotoulky Českým Těšínem

Štafetový běh 1. - 5. tříd

Ekologická vycházka 5.B

Kytička pro maminku

Přehazovaná přes síť

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Den matek v 1.B a v 1.C

Čtvrťáci na Gírové

Jarní paní 5.B

Naše třída 5.B na Prašivé

Okresní finále hlídek mladých zdravotníků Karviná

Třída 1. A v centru Českého Těšína

Tematický den - Ekosystém - les

Český Těšín - centrum

Hasiči jedou, stříkačky vezou...

Svibická písklata

Zpěváček 2014 - regionální kolo

Soutěžní přehlídka dětských pěveckých sborů v Orlové

Beseda s Policíí České republiky

Happy Easter

OS TRIANON

Sběrný dvůr v Českém Těšíně

Žijeme spolu - 4. setkání

Proč a jak chránit plazy a jejich domov

Poděkování

Žijeme spolu - páté setkání

Žijeme spolu - páté setkání

Velikonoční dílny

Úspěch malých fotbalistů

Žijeme spolu - Slováci

Technická soutěž Mladý technik

Exkurze do čističky odpadních vod

Žijeme spolu - setkání druhé

Žijeme spolu - setkání třetí

Oblastní kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků

Moodle.podzvonek.cz

Pedagog roku

Žijeme spolu - první setkání

Zajíci 6. A

Petr Niemczyk opět vítězem

Počítáme spolu

Škola nanečisto - 2. setkání

Třeťáci mezi zvířátky

Zpěváček 2014

Vítězství v okresním kole

Městské kolo košíkové děvčat

MLOK 2014

Dekorace dortů

Návštěva kovárny ve Vratimově

Země naší planety - hodnocení

5. B čte prvňáčkům

Společné čtení žáků 3. a 6. tříd

Země naší planety - druhé kolo hodnocení

Správné čištění zoubků

Paní Zima v 5. B

Zdravé zoubky

Městské kolo ve vybíjené

Exkurze do DONGHEE CZECH s.r.o.

Lyžařský výcvik - den čtvrtý

Lyžařský výcvik - den třetí

Lyžařský výcvik - den druhý

Škola nanečisto - 1. setkání

Lyžařský výcvik - den první

Recitační soutěž

Vybíjená 5. a 6. tříd

Městské kolo soutěže Zpěváček 2014

Mladí recitátoři

Beseda s autorkou Alenkou Vávrovou

Robinson Crusoe

Naši žáci ve 1st International School of Ostrava

Ovocný karneval školní družiny

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Pasování prvňáčků na čtenáře

Školní kolo biologické olympiády

Let Superheroes Come to You

Konverzační soutěž

Čteme dětem a s dětmi

Mladý Demosthenes

Dakol

Vánoce ve světě

Zlepši si techniku

Soutěž O nej vánoční dekoraci

Vánoční koledování

Beseda s Policií ČR

Návštěva betlémů v Ostravě

Superheroes

Co je umění

Bramborový Boyard

Vánoční Vídeň

Outwood Academy Adwick

Avonbourne College

Wales

Jablíčkový den v 1. A

Tematický den - Jablíčko

Exkurze HYUNDAI

U 6

Návštěva dětí z MŠ

SOŠ Třineckých železáren

Země naší planety

Poprvé sám

Réva děkuje

Za branami světa pohybu

Výtvarná soutěž - Den stromů

Halloweenské odpoledne

Vzpomínky na školu v přírodě

Vystoupení skupiny Réva

Vápenné pece

Škola v přírodě - poslední pozdrav

Škola v přírodě - den desátý / Pozdrav od magického kruhu/

Zdravá záda

Podzimní prázdniny

Škola v přírodě - den devátý / Pozdrav z hor/

Podzimní variace

Škola v přírodě - den osmý / Slované mají talent/

Škola v přírodě - den sedmý / Pozdrav z jiné planety/

Škola v přírodě - den šestý

Návštěva Finidru

Návštěva Finidru - 6.B

Pozdrav ze školy v přírodě - den pátý

Pozdrav ze školy v přírodě - den čtvrtý

Pozdrav ze školy v přírodě - den třetí

Pozdrav ze školy v přírodě - den druhý

Pozdrav ze školy v přírodě - den první

Technická soutěž pro žáky ZŠ Pod Zvonek a ZŠ Kontešinec

DONGHEE Czech s.r.o.

V Muzeu Těšínska

Beseda s Jiřím Fixlem

Koloušek

Kozinec

Třinecké železárny

Naše postřehy z Archeoparku

Přehazovaná Ropice 2013

Poznáváme naši školu

ZOO Ostrava

Co nám dal adaptační kurz

Prvňáčci v Dolním Žukově

Dny otevřených dveří

Zahájení školního roku 2013/2014

Změna provozu školních družin

Krizové životní situace

4. třída

Prales Mionší

Filipka

Škola v přírodě - 4.den

Kniha o mém městě - soutěž

Škola v přírodě - 3.den

Škola v přírodě - 2. den

Škola v přírodě - 1. den

Školní olympiáda 2. stupeň

Svibické radování poprvé

Deváté ročníky v Osvětimi a Krakově

Projekt - Učíme se učit

IZS - Integrovaný záchranný systém

Zámek Fryštát

Žádná matematika, ale pořádná túra

Štafetový běh

Vystoupení pro rodiče žáků 3. ročníku

Školní olympiáda 1.stupně

Sportovní setkání Visegrádské čtyřky

Výsledky finálového kola Gymnazionu 2012/2013

Český Těšín - památky

Prvňáčci v centru Českého Těšína

Rozpočti si to

Fauna a flora kontinentů a oceánů (projekt 7. B)

Druháci maminkám

Svibičáci si to dokázali rozpočíst

Den matek v 1. A a 1. B

Beseda o Africe

Provoz MŠ v době prázdnin

Poznáváme historii našeho města

Stanice mladých přírodovědců

GYMNAZION 6. - 7. ročníky rok 2012/2013 2. kolo

Voda - základ života

Stanice mladých přírodovědců

Druháci maminkám

Okresní finále soutěže hlídek mladých zdravotníků Karviná 2013

Skype 2

Předčítání rodičů

Stanice mladých přírodovědců

Dopravní výchova 3.ročník

Dopravní soutěž

Hasiči a druháci

Olympiáda v ruském jazyce

Voda - základ života

Celorepubliková fotografická soutěž

Čistírna odpadních vod

Exkurze 9.tříd

Velký úspěch děvčat v přehazované

Recitace

Energie kolem nás

Plazi a obojživelníci v našem okolí

Krajské kolo recitační soutěže

Workshop 8.ročníků

Regionální soutěž hlídek mladých zdravotníků Karviná

Skype

Jarní plavání

Workshop 9.A

Zpěváček 2013

Okresní kolo Biologické olympiády

Celostátní přehlídka dětských pěveckých souborů

Výukový program - Plazi

Olympijské hry řemesel

MLOK

Okresní kolo recitační soutěže

Pasg Hapus

Pedagog roku 2013

Tady jsme doma - 7. setkání

Vítěz celostátní výtvarné soutěže

Projekt Křížem krážem očima žáků 4. A

Canisterapie pro žáky naší školy

Křížem krážem po světě

Veselé a zdravé zoubky

Thank you, our friends

Naše úspěchy v recitační soutěži 1.stupeň

Městské kolo v recitaci 2.stupeň

Jak jsme četli Lumpíkovi

Zpěváček 2013 - 2. stupeň

Čteme třeťákům

Zimní všestrannost

Zpěváček 2013 1.stupeň

Kroužek mladých zdravotníků

Školní kolo v recitaci 2. a 3. tříd

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Výchovný poradce informuje

Lyžařský výcvik

Bílý den

Recitujeme

Tady jsme doma - 6.setkání

Naši nejmenší na lyžáku

Školní kolo v překážkové dráze 3.třídy

Vyhodnocení školního kola biologické olympiády

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

Školní kolo ve vybíjené

Čtenářský veletrh

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Tady jsme doma - 5. setkání

Olympijské zápolení v českém jazyce

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku

Nakupujeme v cizině

Mladý Demosthenes

Jaká škola? Jaký obor?

Gymnazion 6. a 7. ročníků

Gymnazion 8. a 9. ročníků

Přijímací zkoušky na střední školy

Besedy s Policií ČR

Zápis do 1.tříd

Tady jsme doma - 4. setkání

Bronzoví chlapci navázali na stříbrná děvčata

Čtvrťáci (asi) zachránili Santu

Bruslení

Setkání se spisovatelkou Petrou Braunovou

Předškoláci našli Mikuláše

Můj kamarád v mateřské škole

Betlémy

Láska ano, děti ještě ne

Soutěže O pohár starosty města Českého Těšína

Mikulášský turnaj ve stolním tenise

Exkurze v Dětmarovicích

Pozvání na koncert

Pohár starosty města

Zemědělské plodiny

New image

Bramborový den

Předvánoční Vídeň

Dobrou chuť přeje 4. A

Tady jsme doma - 3. setkání

Dejme dětem rodinu

Boj proti násilí

Jablíčkový den

Reklamní slogany 4. A

Vánoční balíček z Walesu

Fandíme hokeji

Mladý Demosthenes

Me and my family

Úspěch nejmladších florbalistů

Bramborový den

Jablíčkový den

Zlatý slavík 2012

Výukový program s hasiči

Hasiči ve druhých třídách

Den stromů

Naši nejlepší šachisté

Pozvánka pro zákonné zástupce vycházejících žáků

Třeťáci v Muzeu Těšínska

Naši kamarádi ze severního Walesu

Za humny je pec

Logická olympiáda

Nové metody výuky prvňáčků

Třídní schůzky

Sázení stromů první třídy a deváté třídy

Návštěva ve Finidru

Hrátky s přírodou

Páťáci poznávají své krajské město

Tady jsme doma - druhé setkání

Den stromů s druháky

Těšínské papírny

Bezva plavání

Okresní kolo - stolní tenis

Bezpečně do školy

Od stromu ke knize

Hrošík Hubert a malá Rašmi

Výchovný poradce informuje

Předvánoční Vídeň

Kotulova dřevěnka

Hádej, kdo jsem

Canisterapie

Vědomostně sportovní soutěž

Společné čtení žáků prvního a čtvrtého ročníku

Beseda se spisovatelkou Terezou Matouškovou

Výlet prvních tříd

Dny otevřených dveří

Druháci v ZOO

Tady jsme doma

Třetí třídy v Muzeu Těšínska

Čtvrťáci zdolali horu Gírová

Dopravní hřiště

Divadelní představení Lucerna

Zahájení školního roku 2012/2013

Na návštěvě u Spejbla a Hurvínka

Teens party

Deváté třídy v Bludišti

Prales Mionši

Soutěž ve sběru víček

Beseda s Martinem Vopěnkou

Český Těšín - památky

Divadelní představení Z pohádky do pohádky

Exkurze v Trianonu

Týden čtení dětem

Zámek Karviná Fryštát

Atletický trojboj

Žáci ZŠ Pod Zvonek na cestách

Naši fotbalisté

Rozloučení s květnem

Těšínská fotbalová liga

Městské kolo v atletice

Se třídou ve Stanici mladých přírodovědců v Karviné

I have a penfriend

Mothers day in our class 3.A

Učíme se učit

Vztahy ve třídě

Enkaustika na 1.stupni

Den matek

Štafetový běh 1.- 5. tříd

Den matek

Folklor ve Svibici - Zlatý klas

Šelmy v Beskydech

Lidové zpívání na naší škole

Výroba ručního papíru

Čistírna odpadních vod

Malá kapka;Kapka

Výroba ručního papíru

Hroznýš Elvis na návštěvě

Plazi, jak je neznáte

Přednáška o holocaustu

Olympijské hry řemesel 2012

Hodně štěstí

Třídní schůzky

Kadet 2011/2012

Matematická soutěž MLoK

Škola nanečisto

BENJAMÍN 2012

Pygmalion nabízí

Poděkování

HURÁ !!!

První jarní den

Zpěváček 2012

Hodnocení městského kola recitace

Výtvarná soutěž - Ekologie a já

Soutěže v anglickém jazyce

Pozvánka na školu nanečisto

Recitační soutěž

Pozvánka na ukázkové hodiny na 2. stupni

Poděkování

Pyžamkový bál

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Pozvánka na ukázkové hodiny

Gymnazion 1. kolo (6. - 7. ročníky)

Gymnazion 1. kolo (8. - 9. ročníky)

Informace výchovné poradkyně pro žáky 9. tříd a jejich rodiče

Předvánoční čtení

Vánoční prázdniny

Výstava betlémů v Ostravě

Zápis do prvních tříd

Deváťáci v elektrárně

Návštěva ve Finidru

Návštěva divadelního představení

RISKUJ Třinec Kanada

Soutěž o nejdelší účtenku

První pomoc - šance pro život

Výchovná poradkyně informuje

Den stromů

Těšínská fotbalová liga

Zámek Frýdek - Místek

Beseda s hasiči ve druhých třídách

Přehazovaná v Ropici

EVVO - ZOO Ostrava

Úřední hodiny výchovného poradce

Nabídka nové služby ve školním roce 2011/2012

1. září 2011

Nový školní rok 2011/2012

Slavnostní rozloučení se žáky devátých tříd

Slavnostní ukončení školního roku

Superstar 2.tříd

Sedmáci ovládli Gymnazion

Historie jedné třídy

Veselé odpoledne

1.Mezinárodní týden čtení dětem v 1. ročníku

Nehlsen

Turistický kurz v Dolní Lomné 23. - 27. 5. 2011

Družina - Superfarmář (krajské kolo)

Florbal Cup 2011

Gymnazion 2. kolo (6. a 7. ročník)

Gymnazion 2. kolo (8. a 9. ročník)

Přehlídka sborů

Dravci na naší škole

Ocenění za dlouhodobou tvůrčí pedagogickou činnost

Matematický KLOKAN 2011 - Klokánek

Matematický KLOKAN 2011 - Benjamín

Matematický KLOKAN 2011 - Kadet

Pyžamkový bál

Legenda V a W

Projekt zateplení a výměny oken Základní školy Pod Zvonek

Bestiář a práva zvířat

Výchovný poradce informuje

Mikuláš ve škole

Beseda devátých tříd o šikaně a kyberšikaně

Vánoční atmosféra

Burza škol

Beseda s výchovnou poradkyní Střední průmyslové školy v Karviné

Burza škol - pomoc nerozhodným žákům

Prezentace Střední průmyslové školy v Karviné

Maxipes Fík ve škole

Výchovný koncert

Exkurze - Třinecké železárny

Hasiči u druháčků

Bezpečnost silničního provozu

Třídní schůzky

Beseda s Marcelou Wittovou

Beseda s Věrou Řeháčkovou

Mezinárodní setkání V4 v Polsku

Násobáčci na vycházce

Třídní schůzky

Beseda se spisovatelkou

Deváté třídy se rozhodují...

Náš spolužák - horolezec

Tak nám to začalo...

Můj první den ve škole

Prázdniny

Koncert Na Rozvoji

Odměna za výhru

Návštěva v mateřinkách

Pozvánka

Zeměpis - jinak

Den dětí

Výstava

Návštěva QQ studia

Výrazná pedagogická osobnost roku

Zápis dětí do 1.tříd

Naši příští spolužáci

Pořád se něco děje...

Bramboriáda

Scio testy

Den stromů

Ekostopa a africká vesnice

Ředitelské volno

Mezinárodní setkání žáků a pedagogů na naší škole

Exkurze v Třineckých železárnách

Plenární schůze rodičů

Mezinárodní setkání žáků

Kam po základní škole

Organizace školního roku 2009/2010

Okresní kolo v recitaci