Kontakt

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace
Pod Zvonek 1835/28 
737 01 Český Těšín

tel. : 552 322 101
e-mail : info@podzvonek.cz

IČ: 48004693, DIČ: CZ48004693

datová schránka: ID msexkkh

 

Hudební aktivity

Regionální kolo soutěže Zpěváček 2015

Regionální kolo soutěže Zpěváček 2015 se uskutečnilo ve středu 1. dubna odpoledne v MěDK v Karviné. Sešli se tam nejlepší zpěváčci z našeho slezského regionu a každý se představil dvěma lidovými písněmi v místním nářečí. Doprovázeli je muzikanti souboru Slezan. Všechna soutěžící děvčata z naší školy zazpívala moc hezky.
Nejúspěšnější z nich byla Kateřina Vaňková ze 2. B třídy, která si svým odvážným projevem vybojovala 1. místo ve své kategorii.
Naše duo – Nikol Latochová (5. B) a Laura Potyszová (5. C) – si ve své kategorii vyzpívalo 2. místo.

Vítězům gratulujeme!

Š. Kotlárová

Fotogalerie


Poděkování - Vánoční koncert

Vánoční koncert 12.12.2014

Děkujeme všem rodičům, příbuzným, učitelům, známým i neznámým, kteří přišli do kostela Na Rozvoji podpořit naše zpěváky na Vánoční koncert. Vězte, že jen nácvik písní je práce velmi náročná a vystoupení před plným kostelem vyžaduje notnou dávku odvahy, kterou často v sobě nenajdou mnozí dospělí. Potlesk Vás všech byl pro děti náležitou odměnou, mohly si říct: „Ano, naše tvrdá práce se vyplatila.“ Mohly si zažít nevšední úspěch a odejít se šťastným úsměvem ve tváři. Za zpěváky děkuji za tento zážitek. Zároveň doufám, že jsme Vás uvedli do atmosféry blížících se Vánočních svátků, atmosféry bez stresů, zloby, svátků pokoje a lásky…

Mgr. Radomír Brozda

Fotogalerie