e-mail : info@podzvonek.cz

IČ: 48004693, DIČ: CZ48004693

datová schránka: ID msexkkh

Krajské finále Poháru Rozhlasu

Po skvělém vítězství v okresním kole se naše družstvo mladších žákyň vydalo na krajské finále Poháru Rozhlasu, které se konalo 27/05/2019 v Opavě. Naši školu reprezentovaly naše nejlepší atletky. Soutěžily v běhu na 60m a 600m, ve skoku do dálky i výšky, v hodu kriketovým míčkem a ve štafetě. Konkurence byla vysoká, soupeřkami děvčatům byly ty nejlepší atletky v kraji. Naše reprezentantky se však nezalekly a každá do své disciplíny dala vše. Markéta Pelánková (7. B) získala 3. místo v hodu kriketovým míčkem. V běhu na 60m Karolína Křížová (6. B) ve svém rozběhu doběhla druhá a Kateřina Mendreková (6. B) v běhu na 600m dokonce první. Dařilo se i ve štafetě. Naše další skvělé atletky Adéla Slívová (7. B), Michaela Fujaková (7. A), Veronika Belásová (7. A) a Vendula Franková (6. B) podaly úžasné výkony. Přes všechno úsilí jsme sice na stupni vítězů nestáli, ale měli jsme příležitost se do krajského finále dostat a už to byl velký úspěch. Děkuji všem sportovkyním za krásné výkony a přeji jen další atletické úspěchy.