Kontakt

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace
Pod Zvonek 1835/28 
737 01 Český Těšín

tel. : 552 322 101
e-mail : info@podzvonek.cz

IČ: 48004693, DIČ: CZ48004693

datová schránka: ID msexkkh

 

MLOK na ZŠ a MŠ Pod Zvonek

Na Den učitelů, tedy 28. března, proběhl devátý ročník (ne)tradiční matematické soutěže MLOK (Matematicko-LOgické Klání), jíž se zúčastnili žáci 2. stupně v doprovodu svých rodičů, příbuzných nebo kamarádů.

Letos si své mozkové závity během půlhodinového řešení šesti zajímavých úloh namáhali nejen ti, kteří se každoročně na soutěž těší a nevynechají žádný ročník, ale i několik nováčků. Na tři nejlepší pak čekaly diplomy a také malá odměna.

A jak to nakonec dopadlo? Na třetím místě v kategorii 6. a 7. ročníků skončil Mario Šmerda se svou sestrou (7. A), druhé místo obsadila Adéla Slívová s tatínkem a vítězem se stal Marek Holboj se svou sestrou (oba ze 7. B). V kategorii 8. a 9. ročníků třetí místo patřilo žákyním Anně Martynkové a Natálii Křížánkové z 8. B, na druhém místě se umístila Klára Dömenyová s otcem (9. B) a k prvnímu místu pomohl Lindě Wrzecionkové z 9. A její bratr.

Vítězům blahopřejeme, všem soutěžícím děkujeme za jejich čas a pevně věříme, že v příštím jubilejním desátém ročníku bude opět hojná účast.

za organizátory Yvona Sporyszová

Fotogalerie:

 

 

 

04.04.2019 | Zdroj: http://www.podzvonek.cz | Autor: Základní škola Pod Zvonek