Kontakt

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace
Pod Zvonek 1835/28 
737 01 Český Těšín

tel. : 552 322 101
e-mail : info@podzvonek.cz

IČ: 48004693, DIČ: CZ48004693

datová schránka: ID msexkkh

 

Moje škola

V tomto školním roce se žáci 2. stupně zapojili do projektu Moje škola. Cílem projektu bylo reálné zhodnocení školy očima žáka a budování pozitivního vztahu žáků ke škole. Žáci jednotlivých tříd během roku tvořili prezentaci nebo video, které pak představili svým spolužákům, učitelům i vedení naší školy.

Samotná prezentace prací proběhla v posledním týdnu března, kdy od pondělí do čtvrtku vždy během první vyučovací hodiny jednotlivé ročníky vystupovaly před publikum ostatních tříd, učitelů i vedení školy. Žáci popisovali svou školu, co se jim na škole líbí, co mají rádi, jak tráví svůj čas ve škole i na mimoškolních akcích a taky to, co by si možná přáli změnit a co jim chybí.  Každá třída prezentaci pojala svým originálním způsobem a mohli jsme vidět velice zdařilá a někdy i legrační díla.

Na samotném konci projektu vystoupila paní zástupkyně za vedení školy a diskutovala se žáky nad možným řešením situací a problémů, na které žáci ve svých prezentacích poukázali.

Moc děkuji všem žákům, kteří se na projektu podíleli, tvořili scénář, fotili, natáčeli, stříhali a hotová díla pak prezentovali. Děkuji všem učitelům, kteří žáky vhodně motivovali a po celou dobu přípravy vedli.

Adriana Špirková

 

03.04.2019 | Zdroj: http://www.podzvonek.cz | Autor: Základní škola Pod Zvonek